بازتاب شعارهای ضد اسرائیلی مردم ایران در رسانه‌های رژیم صهیونیستی - آفتاب ایران | مجله خبری و سبک زندگی

اخبار روز

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۲۰:۳۱

 کد خبر: 1222
 18 بازدید

در اسراییل

بازتاب شعارهای ضد اسرائیلی مردم ایران در رسانه‌های رژیم صهیونیستی

رسانه‌های رژیم صهیونیستی با بازتاب دادن حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی روز قدس، نوشتند که ایرانی‌ها با محکوم کردن اشغال قدس، شعار مرگ بر اسرائیل سر دادند.

بازتاب شعارهای ضد اسرائیلی مردم ایران در رسانه‌های رژیم صهیونیستی

 

 

العالم  : حضور پرشور مردم ایران در شهرهای مختلف به مناسبت روز جهانی قدس، در رسانه‌های رژیم صهیونیستی بازتاب گسترده‌ای داشت.

نشریه «یدیعوت آحرونوت» با اشاره به اینکه ده‌ها هزار نفر از مردم تهران و شهرهای مختلف ایران به خیابان‌ها آمده و شعارهای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» سر دادند، نوشت: «آنها همچنین اقدام آمریکا در انتقال سفارتخانه به قدس را محکوم کردند».

وبگاه «عروتص شوع» با بیان اینکه مردم ایران در راهپیمایی روز قدس، شعارهایی در محکومیت اشغال شهر قدس از سوی رژیم صهیونیستی که قبله اول مسلمانان است، نوشت: «حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران نیز از توده مردم خواست تا حضور گسترده‌ای در تظاهرات روز قدس داشته باشند».

شبکه «آی۲۴ نیوز» با پخش تصاویری از حضور گسترده مردم تهران در خیابان‌های اصلی شهر، گزارش داد: «امسال علاوه بر تهران، تظاهرات‌هایی نیز در شهرهای نیویورک، لندن، کپنهاگن و تورنتو نیز برگزار خواهد شد».

وبگاه «تایمز اسرائیل» در خبری تحت عنوان «ایرانی‌ها روز ضد اسرائیلی قدس را در خیابان‌ها گرامی داشتند» نوشت: «ایرانی‌ها نه تنها اسرائیل را به رسمیت نمی‌شناسند بلکه با حمایت از گروه‌هایی مانند حماس و حزب‌الله، برای نابودی آن تلاش می‌کنند».

دیگر رسانه‌های رژیم صهیونیستی مانند روزنامه جروزالم پست، روزنامه هاآرتص و نشریه اسرائیل هیوم نیز برای نپرداختن به اوج حماسه‌آفرینی مردم روزه‌دار ایران در روز قدس، به برگزاری راهپیمایی همجنس‌بازان در شهر تل‌آویو پرداختند!


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار ایران و جهان

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات