برزیل جام جهانی روسیه 2018 را می برد - آفتاب ایران | مجله خبری و سبک زندگی

اخبار روز

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۴

 کد خبر: 1309
 16 بازدید

جام جهانی 2018 روسیه

برزیل جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ را می برد

تحلیلگران، قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را معرفی نمودند.

برزیل جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ را می برد

 

 اسپوتنیک : تحلیلگران یکی از بزرگترین بانک های سرمایه گذاری، تیم پیروز احتمالی جام جهانی ۲۰۱۸ تیم ملی برزیل می دانند.

 

تجزیه و تحلیل این داده ها با استفاده از دستگاه و آمار اقتصاد سنجی انجام شد. برای محاسبات، کارشناسان ۲۰۰ مدل آماری را به عنوان مبنا در نظر گرفتند. شاخص های همه بازیکنان در تورنومنت و آخرین نتایج مسابقه، و همچنین یک میلیون شبیه سازی مسابقات در این تجزیه و تحلیل در نظر گرفته شده بود.

 

در نتیجه همه این محاسبات، تحلیلگران دریافتند که قهرمان اصلی جام جهانی فوتبال روسیه، برزیل خواهد بود. فرانسوی (۱۱٫۳) و قهرمان کنونی جهان آلمان ها (۱۰٫۷) درصد شانس دارند.

 

از سوی دیگر، بانک های سرمایه گذاری نیز چهار سال پیش پیروزی برزیل در جام جهانی خانگی را پیش بینی کردند. اما میزبان در نیمه نهایی به آلمان ۱: ۷ باخت.

 

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز ۱۴ ژوئن تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در ۱۲ استادیوم و ۱۱ شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

 

تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در این مسابقات روز ۱۵ ژوئن در سن پترزبورگ به مصاف مراکش خواهد رفت، سپس در تاریخ ۲۰ ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد و در نهایت در تاریخ ۲۵ ژوئن، بازی سوم در مرحله نخست جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم ملی فوتبال ایران در شهر سارانسک با پرتغال دیدار خواهد کرد.

 


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار ورزشی , ورزش

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات