سرمربی رئال مادرید از شکست برابر سویا ناراحت است اما تاکید کرد که از بازی دادن به بازیکنان نیمکت نشین پشیمان نیست.

به گزارش آفتاب ایران و به نقل از ایسنا ، رئال مادرید بامداد پنج‌شنبه در یک بازی معوقه در لالیگا به مصاف سویا رفت و در سانچس پیسخوان ۳ بر ۲ مغلوب شد. زیدان در نشست خبری بعد از بازی گفت: در زدن ضربات آخر مشکل داشتیم. در نیمه نخست نتوانستیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم اما در نیمه دوم بهتر شدیم.

او ادامه داد: از ترکیبی که به میدان فرستادم پشیمان نیستم. دو بازی دیگر باقی مانده و باید در هر دو بازی به پیروزی برسیم. این بازی بهترین فرصت بود تا از بازیکنان نیمکت نشین بهره بگیریم. نمی‌توانم آنها را سرزنش کنم. احساس ناامیدی می‌کنم اما این شکست باعث نخواهد شد که روحیه بازیکنان خراب شود. وقتی شکست می‌خوردید طبیعی است که حس خوبی نداشته باشید اما با قدرت به کار خود ادامه می‌دهیم.

زیدان درباره راموس گفت: او کاپیتان ما است. هر وقت به اینجا می‌آیم حادثه‌ای برای او رخ می‌دهد. او به خوبی چنین چیزی را می‌داند و تنها روی عملکردش در رئال تمرکز دارد.

سرمربی رئال در پایان سخنان خود گفت: در کل باید بگویم که از عملکرد تیم در لیگ راضی نیستم. متاسفانه در این دیدار بازی را واگذار کردیم اما نباید فراموش کرد که بسیاری از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشتیم. همه بازیکنانی که در اختیار دارم شایسته بازی کردن هستند. من به عنوان سرمربی تیم تصمیم نهایی را می‌گیرم. یک فینال جذاب و حساس پیش روی ما است و نهایت تلاش خود را برای قهرمانی خواهیم کرد. ایسنا

#

اشتراک این خبر در :