این مرد فقیر که طرفدار سرسخت تیم ملی پرو است، با پول شهروندان عادی پرو به روسیه آمد.

 

به گزارش آفتاب ایران ، در پرو تمام افراد عادی و شرکت های حمایت کننده اقدام به جمع آوری پول برای بلیط سفر به روسیه برای دیوید کالو نمودند، او ارزوی سفر و همراهی تیم خود در مسابقات جام جهانی را داشت.

 

او در واقع شیپورچی و مهره اصلی باشگاه طرفدارن تیم ملی پرو است، بنابراین مهم بود که او به جام جهانی روسیه سفر کند.به نقل از یکی از طرفداران فوتبال در پرو: “او به هر مسابقه ای در پرو می رود. او بسیار مذهبی است، بنابراین او در لباسی در هیات حضرت عیسی در رنگ پرچم پرو به مسابقات می رود. اما او بسیار بسیار فقیر است.

 

آخرین بار تیم پرو در سال ۱۹۸۲ در مسابقات جام جهانی حضور داشت. در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸، پرو ها در مسابقات قهرمانی بین قاره ای، تیم نیوزلند (۰: ۲) را شکست دادند و بلیط سفر به روسیه را گرفت.

 

در ۱۶ ژوئن، تیم پرو توانست دانمارک (۰: ۱) را شکست دهد. در بازی بعدی او، پرو با فرانسه بازی خواهد کرد.
مسابقات جام جهانی فوتبال از روز ۱۴ ژوئن تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در ۱۲ استادیوم در ۱۱ شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی ویکاترینبورگ برگزار می شود. جام جهانی ۲۰۱۸ در ۱۱ شهر روسیه برگزار می شود و در تاریخ ۱۵ جولای به پایان خواهد رسید.

 

#

اشتراک این خبر در :