گرانترین آپارتمان های فوتبالی در شهرهای روسیه اعلام شدند.

به گزارش آفتاب ایران  به نقل از اسپوتیک  گرانترین آپارتمان هایی که هواداران فوتبال در زمان مسابقات جام جهانی-۲۰۱۸ در روسیه اجاره خواهند کرد در کالینینگراد، مسکو و سارانسک به ثبت رسیده اند.

قیمت یک شب اجاره بها آپارتمان در زمان برگزاری جام جهانی در کالینینگراد از ۱۲ تا ۱۰۰ هزار روبل (در تاریخ سوم ماه مه ۲۰۱۸ نرخ دلار ۶۳ روبل در ازای هر دلار)، در مسکو و سارانسک از ۱۵ تا ۱۰۰ هزار روبل ، در شهر راستوف کنار دن از ۱۲ تا ۷۰ هزار روبل و سامارا از ۱۵ تا ۶۰ هزار و نیژنی نوگورود از ۱۰ تا ۶۰ هزار روبل به ثبت رسیده است.

هواداران و دوستداران فوتبال می توانند آپارتمان هایی در سوچی با قیمت تا ۵۰ هزار روبل روزانه اجاره کنند. در ولگاگراد و سن پیترزبورگ از ۳۰ تا ۳۵ هزار روبل.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز ۱۴ ژوئن تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در ۱۲ استادیوم در ۱۱ شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دنو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

در برنامه “مترو مسکو” راهنمای یافتن دو ورزشگاه “اسپارتاکوس” و “لوژنیکی” برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از وب سایت شهرداری مسکو ، در برنامه “مترو مسکو” راهنمای یافتن دو ورزشگاه “اسپارتاکوس” و “لوژنیکی” برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

با استفاده از تلفن همراه و داشتن برنامه مترو مسکو شما می توانید به آسانی ورزشگاه های مسکو را پیدا کنید. در این چارچوب، راهنمای یافتن دو ورزشگاه “اسپارتاکوس” و “لوژنیکی” برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

خدماتی چون اجاره دوچرخه در شهر، راحت ترین حمل و نقل، راهنمای سفر به مسکو در این برنامه نصب شده است.

گفتنی است، “نرم افزار موبایل” مترو مسکو Moscow Metro — “در میان اهالی مسکو و توریست ها بسیار محبوب است.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز ۱۴ ژوئن تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در ۱۲ استادیوم در ۱۱ شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.